Toitu päästvad pannkoogid

Alati, kui lapsed hommikust putru ära ei söö või kui kodujuust enam nii värske maitsega ei ole, siis olen tänulik, et keegi kunagi leiutas sellised asjad nagu pannkoogid. Pannkookide sisse sobivad väga paljud meie peres ülejäävad toidud. Lisaks eelpool nimetatule sobib pannkookidesse keefir, kohupiim, jogurt, smuuti jne - kõik selline vedelapoolsem kraam:) Pannkookide tegemisega saavad ka juba väga väikesed lapsed ise hakkama:) Kuidas toitu mitte raisata saab juba maast ja madalast selgeks õpetatud.
Loe lisaks

Tee ise ohutud kodupuhastusvahendid

Örreke õpetab, kuidas ise puhastusvahendeid teha.
Koduköögis leiduvatest ainetest on lihtne ise teha aknapesu vahendit, üldpuhastus vahendit, küürimispastat, nõudepesuvahendit nii käsi- kui masinapesuks. Vaja läheb seepi, soodat, soola, äädikat, sidrunhapet ja vett. Need on meie igaühe köögis olemas või poest lihtsasti saadavad. Retseptid pärinevad ja minu emalt. Need on meie koduköögis ja õpitubade järelt koristamsiel ka kõik järele proovitud ning seetõttu julgeme ka soovitada. Miks osta puhastusvahendeid poest, kui neid saab ju väga lihtsalt ise teha ning kõige tähtsam – nendega ei kahjusta me enda pere tervist ega keskkonda.

Loe lisaks

Tee ise pesugeel

Isetehtud pesugeel peseb riided hästi puhtaks ja selle tegemine ei ole üldse keeruline! See on täiesti ohutu nii Sinu kui ka keskkonna tervisele! Mina tegin pesugeeli Meieeluilu õpetuse järgi. Jagan seda ka teiega!
Loe lisaks

Arhiiv