Müügitingimused

Müügitingimused

Ökopere veebipoodi haldab Ökopere OÜ (registrikood: 16041751) (edaspidi ka „müüja“).

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Veebipoes müüdavate toodete tutvustus ja hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnad on toodud koos käibemaksuga.

Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv kohaletoimetamise viis. Müügileping ostja ja müüja vahel jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Ökopere OÜ arvelduskontole.

Ökopere e-poe makseid vahendab Maksekeskus. Makseid võetakse vastu eurodes. Maksta on võimalik Eesti pangalinkide Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank kaudu või arve alusel.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Ökopere OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Ökopere OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Kauba kohaletoimetamine

Veebipoest ostetud kaupa toimetatakse kohale ainult Eesti Vabariigi piirides.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Kaup jõuab üldjuhul ostja määratud pakiautomaati 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Maksimaalne tarneaeg on 10 päeva. Juhul, kui toode on laost lõppenud, teavitatakse tellijat viivitusest. Meie tarnepartneriteks on Smartpost ja Omniva. 

Ökopere on isikuandmete vastutav töötleja, Ökopere edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poest tellitud kaup tagastada 14 päeva jooksul. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on müüjal õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb ostjal pöörduda veebipoe omaniku poole, saates kauba tagastamise soov (tagastamisavaldus)  e-posti aadressile katarinapapp@outlook.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Ostja peab kauba tagastama tagastamisavalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Müüja tagastab ostjale kauba eest tasutud hinna ja esialgsed tarnekulud mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates tagastamisavalduse saamisest. Kauba tagastamisega kaasnevad kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Kasutame ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Edastame isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Saadame ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui ostja on sisestanud Ökopere veebilehel oma e-posti aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-posti teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Ökopere veebipoe osas pretensioone, palume need saata aadressile katarinapapp@outlook.com või helistada telefonil: 53656384. Kui vaidlust ei suudeta lahenda kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijakaitseametisse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.